AM.011 Moduł Komfortowych Kierunkowskazów

AM.011 Moduł Komfortowych Kierunkowskazów

Komfortowe Kierunkowskazy zwane również miękkimi kierunkowskazami są już standardem w wielu nowoczesnych samochodach i motocyklach. Poprawiają one komfort i bezpieczeństwo na drodze. Kierowca może skupić większą uwagę na ruch ulicznym nie rozpraszając się ciągłym włączaniem i wyłączaniem kierunkowskazów. Funkcja komfortowych kierunkowskazów doskonale sprawdza się podczas zmiany pasa ruchu, szybkiego wyprzedzania lub zjazdu z ronda.


eShop
Kup przez Sklep
Allegro
Kup przez Allegro
eBay
Kup przez eBay
Autoryzowane Warsztaty
Montaż w Autoryzowanym Warsztacie

Komfortowe Kierunkowskazy zwane również miękkimi kierunkowskazami są już standardem w wielu nowoczesnych samochodach i motocyklach. Poprawiają one komfort i bezpieczeństwo na drodze. Kierowca może skupić większą uwagę na ruch ulicznym nie rozpraszając się ciągłym włączaniem i wyłączaniem kierunkowskazów. Funkcja komfortowych kierunkowskazów doskonale sprawdza się podczas zmiany pasa ruchu, szybkiego wyprzedzania lub zjazdu z ronda. Dźwignia kierunkowskazów dotknięta na ułamek sekundy powoduje automatyczne kilkukrotne mignięcie kierunkowskazów a następnie ich samoczynne wyłączenie bez udziału kierowcy. Moduł komfortowych kierunkowskazów jest inteligentnym urządzeniem pozwalającym na uzyskanie funkcji komfortowych kierunkowskazów w każdym samochodzie lub motocyklu z instalacją 12V. Moduł można w prosty i bezpieczny sposób podłączyć do każdego samochodu lub motocykla za pomocą tylko 4-erech przewodów. Nie trzeba rozcinać oryginalnej wiązki kabli. Podłączenie polega na podpięciu się za pomocą szybkozłączek do kabli żarówek kierunkowskazów. Moduł nie wpływa na pracę fabrycznych kierunkowskazów. Moduł posiada możliwość ustawienia ilości mignięć/powtórzeń. Moduł wyposażony jest w inteligentną funkcję uczenia się tempa kierunkowskazów fabrycznych. Dodatkową funkcją modułu są tzw.Fun Lights (poganiacze/efektowne światła awaryjne/światła podziękowania). Uatrakcyjniają one samochód, podkreślają indywidualność właściciela, podnoszą komfort jazdy, ułatwiają podróżowanie w wielu sytuacjach drogowych. Moduł jest zaprojektowany specjalnie dla rynku motoryzacyjnego, jest odporny na wysokie i niskie temperatury, wilgoć.
FUNKCJE

 • Moduł posiada możliwość ustawienia ilości mignięć/powtórzeń.
 • TeachDir – Inteligentna funkcja uczenia się tempa kierunkowskazów fabrycznych.  Moduł miga identycznym tempem jak fabryczne kierunkowskazy pojazdu
 • Konfiguracja modułu dźwigniami kierunkowskazów i przyciskiem świateł awaryjnych
 • Prosta Aktywacja/Dezaktywacja działania modułu
 • Fun Lights – funkcja efektownych świateł awaryjnych. Zależnie od wersji 10 lub 40 wprogramowanych sekwencji efektownych świateł
 • Możliwość wywołania świateł awaryjnych z dodatkowego przełącznika (idealne rozwiązanie dla motocykli bez świateł awaryjnych)

ZALETY

 • Poprawa komfortu i bezpieczeństwa na drodze.
 • Prosty i bezpieczny montaż, bez cięcia i lutowania fabrycznej instalacji pojazdu
 • Rozbudowana konfiguracja
 • Moduł jest zaprojektowany specjalnie dla rynku motoryzacyjnego, jest odporny na wysokie i niskie temperatury, wilgoć.
 • Moduł zbudowany na bazie mikroprocesora. Nie posiada żadnych części mechanicznych, przekaźników
 • Zgodność z aktualnie obowiązującymi przepisami
 • Produkt 100% Polski (STOP China)
Wersja *Komfortowe kierunkowskazy *Fun Lights / Poganiacz *Wyzwalacz Fun Lights / Poganiacz *Konfiguracja PC
AM.011.1 ■ (10)
 AM.011.2 ■ (40)

 

*Komfortowe kierun… – funkcja komfortowych/miękkich kierunkowskazów
*Fun Lights (n) – funkcja efektowych świateł/poganiaczy, n – ilość sekwencji
*Wyzwalacz Fun Lights – dodatkowy przewód do wyzwalania funkcji Fun Lights z kokpitu
*Konfiguracja PC – konfiguracja modułu z komputera PC poprzez złącze USB
Instrukcja Montażu i Obsługi [PDF]

Program serwisowy LepardService do urządzeń firmy Lepard [pobierz]

Warunki Gwarancji [PDF]

 

 

 

 

peliculas de comedia