AM.010 Moduł Świateł do Jazdy Dziennej DRL

AM.010 Moduł Świateł do Jazdy Dziennej DRL

Światła do jazdy dziennej są już standardem w wielu nowoczesnych samochodach. Zapewniają one komfort i bezpieczeństwo na drodze. Ale co najważniejsze zmniejszają zapotrzebowanie na energie elektryczna z akumulatora a co za tym idzie zmniejszają zużycie paliwa w stosunku do sytuacji, w której używane są zwykłe światła mijania.

 


eShop
Kup przez Sklep
Allegro
Kup przez Allegro
eBay
Kup przez eBay
Autoryzowane Warsztaty
Montaż w Autoryzowanym Warsztacie
Światła do jazdy dziennej są już standardem w wielu nowoczesnych samochodach. Zapewniają komfort i zwiększają bezpieczeństwo na drodze. Ale co najważniejsze zmniejszają zapotrzebowanie na energie elektryczną z akumulatora a co za tym idzie zmniejszają zużycie paliwa w stosunku do sytuacji, w której używane są światła mijania.

Moduł DRL jest inteligentnym urządzeniem pozwalającym na uzyskanie świateł dziennych w miejscu świateł drogowych(długich), bez naruszania fabrycznej instalacji samochodu oraz jakichkolwiek modyfikacji reflektorów. Dzięki modułowi światła dzienne świecą tak jak światła drogowe, ale ze zmniejszoną jasnością świecenia (regulowaną od 10% do 70%) i co za tym pobierając z akumulatora od 10% do 70% mocy nominalnej żarówek.

Światła DRL na bazie świateł drogowych, dają rozproszone, dobrze widoczne w dzień światło, jednocześnie nie oślepiając innych kierowców. Podczas jazdy na światłach dziennych DRL świecą się tylko dwie żarówki świateł drogowych ze zmniejszona jasnością (zależnie od ustawienia). Nie świecą się światła tylne, nie działa podświetlenie kabiny samochodu oraz tablicy rozdzielczej.

Moduł posiada pełną automatykę sterownia światłami dziennymi DRL. Automatycznie włącza je po uruchomieniu silnika i wyłącza po jego zatrzymaniu. Automatycznie wyłącza światła DRL – po przełączeniu na światła pozycyjne, mijania lub drogowe.

Moduł posiada dodatkowo:

 • Funkcję Coming/Leaving Home, która pozwala na oświetlenie drogi do domu/garażu światłami samochodu po jego zamknięciu lub otwarciu.
 • Funkcję efektownych świateł/poganiaczy. Uatrakcyjniają one samochód, podkreślają indywidualność właściciela, ułatwiają podróżowanie w wielu sytuacjach drogowych.

Moduł jest w pełni konfigurowalny. Konfiguracja jest możliwa z kabiny samochodu lub komputera PC poprzez złącze USB.

Moduł można w prosty i bezpieczny sposób podłączyć do każdego samochodu za pomocą tylko 7-miu przewodów. Nie trzeba rozcinać oryginalnej wiązki kabli. Podłączenie polega na podpięciu się za pomocą szybkozłączek do kabli wiązki fabrycznej samochodu. Moduł nie wpływa na pracę świateł fabrycznych samochodu.

Moduł może być montowany zarówno do samochodów ze sterowaniem plusowym żarówek jak również minusowym lub mieszanym dot. samochodów japońskich i amerykańskich. Moduł współpracuje z samochodami wyposażonymi w automatykę świecenia świateł – czujnik zmierzchowy.

Moduł jest zaprojektowany specjalnie dla rynku motoryzacyjnego, jest odporny na wysokie i niskie temperatury oraz wilgoć.

FUNKCJE

 • Pełna automatyka zapalania i gaszenia świateł DRL
 • SmartRunning – Inteligentny detektor zapalenia i gaszenia silnika
 • Coming/Leaving Home – funkcja oświetlania drogi do i z domu z regulacją czasu oświetlania
 • Sterowanie i konfiguracja modułu dźwignią długich świateł
 • Aktywacja/Dezaktywacja chwilowa lub trwała działania modułu
 • Regulacja jasności świecenia świateł DRL od 10% do 70% jasności  nominalnej
 • Fun Lights – funkcja efektownych świateł
 • Sygnalizacja świecenia dziennych świateł na kontrolce długich świateł tablicy rozdzielczej samochodu

ZALETY

 • Światła dzienne DRL w fabrycznych reflektorach
 • Brak konieczności montowania dodatkowych lamp
 • Dzięki modułowi światła DRL w reflektorach dają rozproszone, dobrze widoczne w dzień światło, jednocześnie nie oślepiając innych kierowców
 • Moduł ma zaimplementowaną pełną automatyka zapalania i gaszenia świateł DRL – nie trzeba myśleć o załączaniu i gaszeniu świateł
 • Dzięki modułowi uzyskujemy zmniejszone zapotrzebowanie na energie elektryczną z akumulatora a co za tym idzie zmniejszone zużycie paliwa do 0.5 litra na 100km
 • Wbudowana regulacja jasności świecenia świateł DRL od 10% do 70% jasności  nominalnej – pozwala precyzyjnie dopasować jasność świecenia lub obniżyć zapotrzebowanie na energie elektryczną do minimum
 • Prosty i bezpieczny montaż, bez cięcia i lutowania fabrycznej instalacji pojazdu
 • Rozbudowana konfiguracja z poziomu dźwigni długich świateł (dodatkowe funkcje)
 • Moduł jest zaprojektowany specjalnie dla rynku motoryzacyjnego, jest odporny na wysokie i niskie temperatury, wilgotność oraz zakłócenia.
 • Produkt 100% Polski
Wersja *DRL *C/L Home *Fun Lights *Wyzwalacz Fun Lights *Czujnik zmierzchu *Konfiguracja PC
 AM.010.0
 AM.010.1 ■ (1)
 AM.010.2 ■ (40)
 AM.010.3 ■ (1)
 AM.010.4 ■ (40)
*DRL – funkcja Świateł Dziennych DRL
*C/L Home – funkcja Comming/Leaving Home – oświetlanie drogi z/do domu
*Fun Lights (n) – funkcja efektowych świateł/poganiaczy, n – ilość sekwencji
*Wyzwalacz Fun Lights – dodatkowy przewód do wyzwalania funkcji Fun Lights z kokpitu
*Czujnik zmierzchu – czujnik zmierzchu w zestawie. Pełna automatyka obsługi świateł mijania podczas zmierzchu
*Konfiguracja PC – konfiguracja modułu z komputera PC poprzez złącze USB
Instrukcja Montażu i Obsługi [PDF]

Program serwisowy LepardService do urządzeń firmy Lepard [pobierz]

Warunki Gwarancji [PDF]

 

 

 

 

 

peliculas de comedia